Nasza idea

English House to więcej niż szkoła językowa. To miejsce, w którym nasi kursanci nie tylko uczą się języka, ale również poznają jego kulturę, zwyczaje i historię. To szkoła, w której uczymy praktycznej nauki języka na każdym poziomie. Zdobyta u nas wiedza z pewnością poszerza horyzonty i otwiera wiele drzwi.

Jednym z naszych największych atutów jest metodyka. Nauka w naszej szkole opiera się na metodzie komunikatywnej – jak sama nazwa wskazuje dążymy do tego, by każdy z naszych kursantów jak najszybciej mógł samodzielnie komunikować się w języku docelowym. Rozwinięcie sprawności mówienia jest naszym priorytetem. Metoda komunikatywna poza doskonaleniem zdolności konwersacyjnych ma na celu równoległe rozwijanie umiejętności czytania, pisania oraz rozumienia ze słuchu. Doświadczenie i profesjonalizm naszych lektorów pomogą nie tylko w nauce języka, ale również pokażą jak pokonać barierę językową, nieśmiałość i lęk przed własną niedoskonałością.

Serdecznie zapraszamy Państwa również do uczestnictwa w naszych comiesięcznych darmowych warsztatach „ENGLISH IS COOL” – są to półtoragodzinne zajęcia tematyczne obejmujące zagadnienia takie jak: angielski na co dzień (w sklepie, w restauracji, w banku itp.), wirtualna wycieczka po Londynie, święta w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, pokazy filmowe i wiele, wiele innych. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Darmowe warsztaty"